Home

substanțial amiază Piele programul meciul de tenis halep in semifinala de azi Bretele rar Convenţie

Halep - Swiatek, vineri în semifinale la Indian Wells: „Este în cel mai bun  moment al carierei” | Digi24
Halep - Swiatek, vineri în semifinale la Indian Wells: „Este în cel mai bun moment al carierei” | Digi24

Simona Halep, în finala turneului de la Toronto. Românca a învins-o Jessica  Pegula - Playtech Știri
Simona Halep, în finala turneului de la Toronto. Românca a învins-o Jessica Pegula - Playtech Știri

Simona Halep, meci aproape perfect împotriva Amandei Anisimova - Calificare  în semifinalele WTA Bad Homburg - HotNews.ro
Simona Halep, meci aproape perfect împotriva Amandei Anisimova - Calificare în semifinalele WTA Bad Homburg - HotNews.ro

Tenis: Victorie rapidă pentru Simona Halep şi calificare în semifinale la  Bad Homburg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Victorie rapidă pentru Simona Halep şi calificare în semifinale la Bad Homburg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Când se joacă meciul Simona Halep - Elena Rybakina, din semifinalele  turneului de la Wimbledon
Când se joacă meciul Simona Halep - Elena Rybakina, din semifinalele turneului de la Wimbledon

WTA Montreal: Simona Halep va juca azi finala contra americancei Madison  Keys. Iată la ce oră și pe ce program se va vedea meciul – Tenis, tenis,  tenis
WTA Montreal: Simona Halep va juca azi finala contra americancei Madison Keys. Iată la ce oră și pe ce program se va vedea meciul – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep e în semifinale la Toronto după o victorie superbă!

Simona Halep va juca în semifinala de la Toronto cu Jessica Pegula, numărul  7 mondial - Eurosport
Simona Halep va juca în semifinala de la Toronto cu Jessica Pegula, numărul 7 mondial - Eurosport

Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Revenire magică și calificare  în finala turneului de la Toronto! Peste cine va da și marele obiectiv  îndeplinit
Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Revenire magică și calificare în finala turneului de la Toronto! Peste cine va da și marele obiectiv îndeplinit

Simona Halep și Sorana Cîrstea joacă azi pentru un loc în semifinale la  Birmingham: programul partidelor
Simona Halep și Sorana Cîrstea joacă azi pentru un loc în semifinale la Birmingham: programul partidelor

Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în  semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport
Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport

Simona halep meci amanat

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc  în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Simona Halep, în semifinale la Toronto: Organizatorii au anunțat programul  de sâmbăta - spotmedia.ro
Simona Halep, în semifinale la Toronto: Organizatorii au anunțat programul de sâmbăta - spotmedia.ro

Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare  luptă - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare luptă - spotmedia.ro

Simona Halep - Elena Rybakina 3-6, 3-6. Halep, eliminată în semifinala  turneului de la Wimbledon. Rybakina - Jabeur, finala | Sport.ro
Simona Halep - Elena Rybakina 3-6, 3-6. Halep, eliminată în semifinala turneului de la Wimbledon. Rybakina - Jabeur, finala | Sport.ro

Simona Halep e în semifinale la Wimbledon 2022! » Victorie-blitz, în două  seturi, cu Amanda Anisimova
Simona Halep e în semifinale la Wimbledon 2022! » Victorie-blitz, în două seturi, cu Amanda Anisimova

Simona Halep - Elena Rybakina 3-6, 3-6, în semifinala Wimbledon 2022

Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele de la WTA Cincinnati  + Duel șoc în turul 1: Serena Williams - Emma Răducanu
Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele de la WTA Cincinnati + Duel șoc în turul 1: Serena Williams - Emma Răducanu

Vești proaste înainte de Wimbledon! Simona Halep s-a retras din semifinalele  turneului WTA de la Bad Homburg. Prima reacție a româncei - Fanatik.ro
Vești proaste înainte de Wimbledon! Simona Halep s-a retras din semifinalele turneului WTA de la Bad Homburg. Prima reacție a româncei - Fanatik.ro

Video | Simona Halep - Jelena Ostapenko, 6-2, 6-7, 0-6, în semifinale la  Dubai. Jocul româncei s-a prăbușit în setul decisiv
Video | Simona Halep - Jelena Ostapenko, 6-2, 6-7, 0-6, în semifinale la Dubai. Jocul româncei s-a prăbușit în setul decisiv

Simona Halep joacă astăzi cu Amanda Anisimova - Miza: Calificarea în  semifinalele de la Wimbledon 2022 - HotNews.ro
Simona Halep joacă astăzi cu Amanda Anisimova - Miza: Calificarea în semifinalele de la Wimbledon 2022 - HotNews.ro